Logo Jubiler Dariusz Sulowski

Grawerowanie

grawer.png

Grawerowanie biżuterii to jedna z najstarszych technik zdobienia wyrobów tego typu. Polega na wykonaniu wgłębień różnego przekroju, kształtu oraz głębokości za pomocą wyspecjalizowanych narzędzi, tak zwanych rycli. Dzięki grawerowaniu można w elegancki sposób oznaczyć swoją biżuterię, na pamiątkę konkretnej okazji lub podpisać jako prezent dla ukochanej osoby.

Zapewniamy najwyższą jakość wykonanych przez nas grawerów w przystępnych cenach, które zawsze są ustalane indywidualnie w zależności od wyrobu jakiego dotyczy usługa oraz złożoności graweru.

Naprawa biżuterii

naprawa.pngJak wiadomo nic nie jest wieczne i tak samo dzieje się z naszymi drogocennymi ozdobami, które mogą ulec zniszczeniu lub uszkodzeniu podczas zwykłego jej użytkowania. Tu przychodzimy z pomocą oferując szeroką paletę usług naprawy lub modernizacji biżuterii. Czy potrzeba zmniejszyć czy powiększyć pierścionek/obrączkę lub dorobić/naprawić ogniwko łańcuszka albo zlutować pękniętą branzoletkę/wisiorek, cena takich usług jest zależna od kilku czynników. Z jakiego materiału jest wykonana biżuteria, złożoność konstrukcji danego wyrobu (gładki, grawerowany, prosty lub specjalny splot) i wiele innych. Aby poznać cenę za konkretną naprawę lub przeróbkę, najlepiej udać się z biżuterią do jednego z naszych sklepów.

Pierścionki zaręczynowe i obrączki

obraczki.png

Szeroka gama wzorów obrączek i pierścionków zaręczynowych, opierająca się na najnowszych trendach, sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Każda para obrączek, która trafia w Państwa ręce wykańczana jest indywidualnie i ręcznie pod okiem profesjonalistów, co daje małżonkom gwarancję zadowolenia na długie lata.

Realizujemy marzenia każdej Panny Młodej dzięki możliwości zamówienia pierścionka zaręczynowego według indywidualnego wzoru i pomysłu.

Realizacja projektów indywidualnych

indywidual.pngOferujemy realizację projektów indywidualnych, na życzenie klienta zgodnie z jego preferencjami i wytycznymi. Dla każdego możemy wykonać pierścionek, obrączki, bransoletkę czy zawieszkę z materiału własnego lub zaoferowanego przez nas. Tutaj tylko Twoja wyobraźnia ogranicza możliwości naszej usługi. O szczegółach dowiesz się więcej w naszej siedzibie.

Skup złota i srebra

skup.png

Cena złota czy srebra jest zależna od próby kruszcu, z którego został wykonany dany przedmiot czyli czystości materiału. Wpływ na cenę również posiada sam przedmiot, ponieważ inaczej wyceniane jest złoto użytkowe, inaczej sztabka złota, a jeszcze inaczej np: pamiątkowa moneta wykonana ze złota.

Zanim zdecydujesz się sprzedać u nas złoto czy srebro zawsze dowiesz się jakiej próby jest dany wyrób oraz jaką cenę możemy zaoferować.

Wycena biżuterii

wycena.pngW naszych salonach jubilerskich oferujemy wycenę diamentów oraz kamieni szlachetnych przez Certyfikowanego Rzeczoznawcę, a także usługę określającą wartość wyrobu jubilerskiego oraz jego próbę. Każdą wycenę potwierdza i gwarantuje dodawany certyfikat, który określa rodzaj asortymentu, surowiec z jakiego jest wykonany oraz wagę.