Logo Jubiler Dariusz Sulowski

O nas

Jubiler Dariusz Sulowski to firma rodzinna z tradycjami w tworzeniu piękna w rzemiośle złotniczym, działająca od 1987 roku. Na chwilę obecną prowadzimy cztery salony jubilerskie, dwa w Tarnowie oraz w Brzesku i w Żabnie, w Galerii Żabno. W naszych sklepach oferujemy duży wybór gotowych czyli obrączek, pierścionków zaręczynowych, biżuterię ślubną i komunijną, a także szeroką paletę łańcuszków, kolczyków, bransoletek. Posiadamy produkty wykonane z różnego rodzaju kruszcu, jak złoto, srebro czy platyna oraz ich mieszanki, których większość zdobiona jest kamieniami szlachetnymi oraz sztucznymi, np: brylantami, rubinami, bursztynem czy cyrkonią.

Po za stałą ofertą naszej firmy wykonujemy również wyroby ręczne na indywidualne zamówienie, przygotowane w zależności od potrzeb i zgodnie z wymaganiami klienta. Zapraszamy również do zapoznania się z biżuterią naszych klientów, oferowaną za pośrednictwem komisu gdzie można znaleźć wyjątkowe wyroby najwyższej jakości.

Prowadzimy również usługi branżowe, takie jak: grawerowanie, naprawa biżuterii, skup złota i srebra oraz wycena diamentów czy kamieni szlachetnych przez Certyfikowanego Rzeczoznawcę, a także usługę określania wartości oraz próby danego wyrobu jubilerskiego.

Firma Jubilerska - Dariusz Sulowski to pasjonaci piękna, a połączenie tej pasji z tradycyjnymi technika i nowoczesnymi technologiami, poparte długoletnim doświadczeniem, owocuje dostarczeniem każdemu klientowi wyrobów i usług najlepiej dopasowanych do jego oczekiwań oraz budżetu.

U nas każdy jest traktowany jest indywidualnie, bo każdy jest wyjątkowy tak jak wyjątowy jest każdy produkt z naszej oferty.